Тури в Чорногорію

Тури в Чорногорію
У Південно-Східній Європі серед гір на узбережжі Адріатичного моря розташувалося невелике, але мальовниче держава Чорногорія.

Ця країна стала незалежною не так давно - в 2006 році, але швидкість, з якою вона завоювала популярність у туристів, не може не вражати. Туристичне агентство «ТУР-2006» запрошує вас відвідати цей дивовижний шматочок планети в будь-який час року.

Відпочинок в Чорногорії припаде до душі всім. Тут є можливість поєднувати два види відпочинку: спокійно полежати на пляжі, позасмагати, помилуватися морем і заходами або ж активно провести час, побачити всі визначні пам'ятки, музеї, пам'ятники, відвідати виставки і зробити ще багато іншого.

Великому колу туристів Чорногорія відома як країна з дивовижно прекрасною природою і сучасною, не менше красивою архітектурою. Безліч водоспадів, каньйонів, озер не можуть не порадувати око відвідувачів. У всіх у них є свої історії і легенди, з якими ви зможете ознайомитися, відвідавши захоплюючі екскурсії з гідами-професіоналами. Не меншою популярністю у гостей країни користується готична архітектура, середньовічні резиденції аристократів, замки і багато іншого.

Тури в Чорногорію запам'ятаються вам на все життя, якщо ви виберете туристичне агентство «ТУР-2006».

Відпочинок в Чорногорії

Затишна Чорногорія вже багато років пропонує якісний і порівняно недорогий відпочинок в Європі. Вона маленька, але дуже доброзичлива до туристів, готова прийняти гостей в будь-який час року. Туристичне агентство «ТУР-2006» надає можливість познайомитися з цією чудовою країною ближче.

Ця країна багато років користується популярністю у любителів бюджетного відпочинку. Її вибирають як туристи, які цінують усамітнення з природою, так і ті, яких приваблює активний відпочинок з екскурсіями і відвідинами різноманітних пам'яток. Для всіх обов'язковим до відвідування є острів Св. Стефана. Допитливий турист, купуючи тури в Чорногорію, знайде цікавим подивитися старі споруди, церкви і монастирі в різних містах. Порадують своєю красою бухти і каньйони. Безліч пам'яток середньовічної архітектури підкреслять колорит місцевого життя.

Любителі моря і сонця відмінно проведуть час на найвідоміших курортах Чорногорії. Чистий бірюзова вода і піщані пляжі подарують вам незабутній відпочинок. Відпочинок в Чорногорії за найвигіднішими цінами можна знайти в нашому каталозі. Не чекайте свят або особливих дат, вирушайте відпочивати вже завтра.

Наші переваги