Часто задавані питання

Для укладення договору з нами, буде потрібно внутрішній український паспорт (з ким будемо укладати договір) і діючі (термін дії якого мінімум 6 місяців після закінчення поїздки) закордонні паспорти всіх туристів.

Для поїздки (виїзду) за кордон необхідний діючий закордонний паспорт, авіабелети (якщо у Вас заброньовано авіаподорож), ваучер на проживання в готелі і медична страховка. У разі виїзду за кордон дитини до 16 років без батьків або з одним з батьків додатково потрібно нотаріально завірений дозвіл на вивезення дитини і оригінал свідоцтва про її народження. Для відвідування деяких країн потрібна наявність візи (уточнюйте у менеджера).

Туристичну путівку можна придбати кількома способами: оплата готівкою в нашому офісі; переказ на розрахунковий рахунок в Приватбанку (при оплаті з Приват24 комісія складе всього 1 грвну). Слід врахувати, що ціни в сфері туризму вкрай динамічні і можуть змінюватися кілька разів на годину, при цьому не важливо в який бік. Тому рекомендуємо Вам оплачувати тур відразу після того, як зрозуміли, що він Вам підходить.

Розмір передоплати залежить від дати початку туру і умов відповідного туристичного оператора. Це може бути як 30% вартості туру, так і повна вартість (100%), якщо дата вильоту в найближчі дні.

Залишок суми вноситься не пізніше 20-ти днів до вильоту. Зверніть увагу, якщо ви не сплатите тур в установлені строки, ваше бронювання анулюється автоматично і ми не зможе повернути Вам передоплату.

Якщо туроператор не підтвердив тур, наші менеджери оперативно зв'яжуться з Вами і запропонують альтернативні варіанти або повернемо гроші в повному обсязі протягом 3 робочих днів.

У пакетний тур входить стандартна медична страховка, яка покриває мінімальні витрати в форс-мажорних випадках (як правило 30 000 у.о. + 1000 грн від нещасного випадку). Якщо Ви хочете більш повну страховку, яка захистить Вас від будь-яких проблем, рекомендуємо купувати доп.страховку у свого менеджера перед бронюванням туру.

Це страховка, яка відшкодовує збитки туриста (повну або часткову вартість туристичної путівки) в разі, якщо турист отримає відмову у візі або раптово захворіє перед виїздом. Така страховка не поширюється на випадки, коли турист порушує законодавство або без поважних причин хоче відмовитися від поїздки. Рекомендуємо купувати таку страховку, щоб убезпечити себе від непередбачених ситуацій і не отримати 100% штраф від туроператора.

З біометричним закордонним паспортом в Європі діє безвіз до 90 днів. що значно спрощує життя туристам. При наявності паспорта старого зразка можна в'їжджати тільки в деякі країни, в інші потрібна віза.

Більшість готелів не заселяють раніше 14:00, а виселення відбувається до 12:00. Це зроблено для того, щоб встигнути підготувати номери до заселення. Але деякі готелі при наявності вільних номерів можуть піти на поступки і заселити раніше покладеного терміну або надати кімнату для очікування.

Посвідчення водія для виїзду за кордон має бути міжнародного зразка і відповідати міжнародним стандартам. Водійські посвідчення нового зразка, які видають в Україні з 2011 року, цілком відповідають вимогам до документів, що вказані в законодавстві країн Євросоюзу. Тобто, якщо у вас українські права з вказаною кінцевою датою дії (видані після березня 2011 року і неважливо, на який термін), то з ними спокійно можна їздити в Європі і ще в півсотні країн світу
Наші переваги