Відпочинок в Кенії

Відпочинок в Кенії
Якщо ви хочете провести свою відпустку в незабутній країні, то тури до Кенії, які пропонує наше агентство, допоможе здійснити цю мрію.

Ця країна має безліч контрастів. На відпочинку в Кенії ви можете засмагати на білосніжних пляжах і спостерігати за життям коралового рифу. Водночас, кардинально помінявши обстановку, вирушити в пустелю чи савану, побачити дикий світ джунглів чи вкриті сніговими шапками вершини гір.
Кенія є раєм для любителів екологічного туризму. Тут можна насолодитися різними ландшафтами та відвідати знамениті національні заповідники, в яких живуть африканські тварини. Ви зможете побачити, як на свободі проживають слони, леопарди, леви, буйволи та носороги. А в період міграцій тварин відвідати найбільший національний парк – Масаї Мара, де можна побачити саванну, якою пересуваються величезні стада диких антилоп, антилоп гну та зебр.
Відпочинок в Кенії є не лише відвідуванням заповідних територій, але і проживанням в сучасних готелях, що знаходяться на території курортів : Ніалі, Бамбурі, Кікамбала і Ватаму.
У Кенії можна не тільки насолоджуватися водами Індійського океану, засмагаючи на прекрасних пляжах, але й зайнятися віндсерфінгом. Також ви зможете відвідати історичні музеї, розташовані на території португальських фортів і покинутих старих міст.

Наші переваги