Екскурсійні тури online

Оберіть потрібний напрямок, а ми подбаємо про решту
Наші переваги
Пізнавайте світ
з нами
Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся першими про всі знижки і спецпропозиції
Підписатися на розсилку
Потрібна допомога з вибором курорту?
Підберіть мені тур

Экскурсійні тури

Якщо втома від подолання тисяч кілометрів на автобусі, ніщо в порівнянні з масою вражень від щоденної зміни місць - то автобусні тури по Європі стануть для Вас справжньою знахідкою. Автобусні тури по Європі сьогодні на піку популярності. Ще б! Відвідати кілька європейських столиць за одну поїздку - що може бути краще як для завзятих мандрівників, так і для початківців туристів.

Автобусні тури по Європі

Хто сказав, що не можна осягнути неосяжне, той не знав про автобусні тури і вже напевно не користувався послугами нашого турагентства. Ми пропонуємо Вам величезний вибір турів: від турів вихідного дня до більш тривалих з відвідуванням багатьох європейських країн. Пам'ятки міст Європи, шедеври архітектурного мистецтва, мальовничі пейзажі, насичені екскурсії чекають Вас.

Не вірте тому, хто скаже, що більшу частину часу Ви проведете в автобусі. Це не так. Прага, Париж, Відень, Берлін, Будапешт та інші світові перлини відкриють для Вас свої двері і закрутять у вирі емоцій і вражень від побаченого. Комфортабельні готелі, знайомство з традиціями і культурою європейських країн, яскраві вечірки та розваги, традиційна кухня - і все це ми пропонуємо за цілком доступною ціною.

Автобусні тури по Європі займають лідируючі позиції серед інших турів. Адже вони різноманітні як за програмою поїздки, так і за ціною. Кожен зможе знайти для себе підходящий варіант. І нехай Вас не турбує те, що доведеться деякий час витратити на кордоні. Бувалі мандрівники знають - з приємною музикою або цікавою книгою час пролетить непомітно.

Дивовижне поряд. У цьому Ви переконаєтесь, відправившись в автобусний тур по Україні. Багатовікові традиції Гуцульщини, таємничі, загадкові куточки природи Закарпаття. Львів, Івано-Франківськ, Буковель, Ужгород - повірте, Ви ще багато чого не знаєте про ці унікальні місця нашої країни. Автобусні тури по Україні допоможуть Вам по-новому поглянути на світ навколо нас.