Яке місто вибрати для першого відвідування Італії

Яке місто вибрати для першого відвідування Італії
Одна з найпопулярніших країн серед туристів. Кожне містечко, що знаходиться на її території, по-своєму унікальний. Якщо ви вирішили, що дуже хочете побачити найкрасивіші місця і міста цієї країни, наше туристичне агентство «ТУР-2006» допоможе вам втілити ваше бажання в реальність. Ми запропонуємо вам тури, після яких ви точно ще не раз захочете повернутися в цю чудову країну.

Яке місто вибрати?

Насамперед, куди вам варто відправитися при відвідуванні Італії - це Рим для того, щоб побачити одну з головних визначних пам'яток країни - Колізей або амфітеатр Флавіїв. Відпочинок в Італії може стати для вас незабутнім, якщо ви також відвідаєте це місце. А чому ж підкорює серця туристів ця споруда?

  • Це одна з найбільш грандіозних і масштабних споруд Стародавнього Світу
  • Вміщує в собі 50 тис. людей
  • Сидіння в ньому розташовані за рівнями, кожен з яких був призначений для того чи іншого шару населення

Також гід розповість вам багато інших фактів під час туру.Ще однією визначною пам'яткою країни є відома у всьому світі завдяки фотографіям Пізанська вежа. Саме вона стала найпопулярнішою будівлею, з якої туристи щорічно роблять мільйони знімків. Все завдяки тому, що вона має нестандартний нахил, який виник в ході її будівництва. Про всі факти про неї вам також допоможе дізнатися гід.

Мабуть, найромантичнішим місцем в Італії, де закохані можуть усамітнитися і насолодитися товариством одне одного, є озеро Комо, що знаходиться неподалік від Мілана. Звідти відкривається воістину чудовий вид. Італія, відпочинок в якій може подарувати вам наше турагентство - це можливість побачити найкрасивіше місце в країні, милуватися яким можна вічність. Вийшовши на набережну міста Комо, можна побачити вражаючий краєвид - гори, гірські будиночки, що підносяться на крутих схилах і, звичайно ж, прозоре озеро, від водної гладі якого красиво відбивається сонячне світло.

В Італії існує ще багато цікавих місць, які також варто відвідати і отримати море позитивних емоцій.

Тури в Італію

Кожен турист знає про цю країну. Мабуть, вона одна з найпопулярніших серед мандрівників і романтиків. Її краса справді зачіпає серце кожного. Там стільки красивих місць, що покуштувати їх всіх за раз вкрай складно. Але можливо завдяки нашому туристичному агентству «ТУР-2006», який підбере для вас найвигідніші тури по Італії.

Які ж міста варто покуштувати?

Одним з найвідоміших місць в Італії є Амальфитанское узбережжі. Воно оточене крутими гірськими кручами, і де б ви там не опинилися, всюди звідти будуть відкриватися шикарні види, від яких неможливо відірвати очі. Тури в Італію - це перш за все відвідування Амальфитанского узбережжя. М'який клімат, чудова природа, і спокій - ось, що чекає вас там.

Романтичне місце

Відвідати варто і місто Верона. Він ідеально підійде для тих, хто любить екскурсії.

  • церкви
  • собори
  • історичні площі
  • мости
  • зони відпочинку та багато іншого

Все це ви можете побачити на власні очі. Крім цього, це місто стало місцем для закоханих парочок. Адже саме тут розгорнулася одна з найтрагічніших історій кохання - Ромео і Джульєтти, яку написав Шекспір. Закохані їдуть сюди, щоб своїми очима подивитися на той самий балкон, і хоч на мить опинитися частиною цієї історії.

Італія славиться шикарними містами, де можна провести час в задоволення. Якщо ви загорілися ідеєю відвідати їх всіх, то всі, що вам потрібно - це замовити тури в Італію з Києва в нашому туристичному агентстві, і незабаром у вас буде можливість відчути на собі всі принади цієї країни.

Наші переваги